CIT Relay and Switch
제품 번호:
SM3CQF1303L03
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH LIMIT SPDT 5A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.52
$1.52
10
$1.43165
$14.3165
25
$1.37484
$34.371
50
$1.31746
$65.873
100
$1.260175
$126.0175
250
$1.00244
$250.61
500
$0.916522
$458.261
1000
$0.88787
$887.87
5000
$0.801952
$4009.76
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Operating Position | 0.646" (16.4mm) |
| Release Force | 20gf |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Lever, Roller |
| Current Rating (Amps) | 5A (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 10,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | SM3 |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 40gf |
| Overtravel | 0.039" (1.0mm) |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 100,000 Cycles |
| Mfr | CIT Relay and Switch |
| Pretravel | 0.161" (4.1mm) |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Differential Travel | 0.031" (0.80mm) |