STMicroelectronics
제품 번호:
SMAJ8.5CA-TR
제조업체:
패키지:
SMA (DO-214AC)
배치:
-
설명:
TVS DIODE 8.5VWM 19.5VC SMA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3895
$0.3895
10
$0.33155
$3.3155
100
$0.247665
$24.7665
500
$0.194598
$97.299
1000
$0.150376
$150.376
2000
$0.137114
$274.228
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 124A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 9.4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Supplier Device Package | SMA (DO-214AC) |
| Series | SMAJ, TRANSIL™ |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 19.5V |
| Package / Case | DO-214AC, SMA |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 8.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | SMAJ8.5 |