Samtec Inc.
제품 번호:
SMB7H-J-P-HN-RA-TH1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SMB JACK R/A 75 OHM PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.1765
$13.1765
10
$11.6755
$116.755
25
$11.22596
$280.649
50
$10.77718
$538.859
100
$10.178395
$1017.8395
250
$9.280284
$2320.071
500
$8.681556
$4340.778
1000
$7.96308
$7963.08
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 335 V |
| Mating Cycles | - |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Mounting Feature | - |
| Series | TRUE75™ SMB7H |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMB |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | 75Ohm |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | SMB7H-J |