HellermannTyton
제품 번호:
SMBQUAD-FW
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
MOD BOX SMD 4PORT WHITE
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Color | White, Off |
| Material | Polyvinylchloride (PVC) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Depth | 1.070" (27.18mm) |
| Series | - |
| Type | Mounting Box |
| For Use With/Related Products | Modular Jacks |
| Number of Ports | 4 |
| Length | 3.270" (83.06mm) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Style | Surface Mount |
| Features | - |
| Port Direction | Straight |
| Package | Bulk |
| Width | 4.520" (114.80mm) |
| Base Product Number | SMBQUAD |