Littelfuse Inc.
제품 번호:
SMD125F-2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PTC RESET FUSE 15V 1.25A 2SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.475
$0.475
5
$0.4636
$2.318
10
$0.4484
$4.484
50
$0.37734
$18.867
100
$0.313215
$31.3215
250
$0.284772
$71.193
500
$0.24206
$121.03
1000
$0.213588
$213.588
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Max | 15V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 1.25 A |
| Height - Seated (Max) | - |
| Approval Agency | - |
| Lead Spacing | - |
| Current - Max | 40 A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | PolySwitch®, SMD |
| Type | Polymeric |
| Package / Case | 2-SMD |
| Thickness (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 70 mOhms |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 2.5 A |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Time to Trip | 2 s |