onsemi
제품 번호:
SMF05CT2G
제조업체:
패키지:
SC-88/SC70-6/SOT-363
배치:
-
설명:
TVS DIODE 5VWM 12.5V SC88/SC70-6
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.418
$0.418
10
$0.3401
$3.401
100
$0.231705
$23.1705
500
$0.173774
$86.887
1000
$0.13033
$130.33
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 8A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 80pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6.2V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 100W |
| Supplier Device Package | SC-88/SC70-6/SOT-363 |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 12.5V |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V (Max) |
| Unidirectional Channels | 5 |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | SMF05 |