SMF12CT1G
onsemi
제품 번호:
SMF12CT1G
제조업체:
onsemi
패키지:
SC-88/SC70-6/SOT-363
설명:
TVS DIODE 12VWM 23VC SC88/SC70-6
재고 : 6617
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 6A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 40pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 13.3V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Power - Peak Pulse 100W
Supplier Device Package SC-88/SC70-6/SOT-363
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 23V
Package / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V (Max)