Meritek
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
20
$0.219925
$4.3985
100
$0.12844
$12.844
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 21.74A |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6.4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 200W |
| Supplier Device Package | - |
| Series | SMF |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 9.2V |
| Package / Case | SOD-123FL |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Mfr | Meritek |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | - |