TE Connectivity Passive Product
제품 번호:
SMF51K0FT
패키지:
SMD
배치:
-
설명:
RES SMD 1K OHM 1% 5W 5329
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.2445
$1.2445
10
$1.1058
$11.058
25
$1.01688
$25.422
50
$0.92777
$46.3885
100
$0.80294
$80.294
250
$0.677996
$169.499
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | 0.280" (7.10mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SMD |
| Resistance | 1 kOhms |
| Series | SMF, CGS |
| Power (Watts) | 5W |
| Package / Case | 5329 (13573 Metric), J-Lead |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Retardant Coating, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | SMF5 |