Vishay General Semiconductor - Diodes Division
제품 번호:
SML4738-E3/5A
패키지:
DO-214AC (SMA)
배치:
-
설명:
DIODE ZENER 8.2V 1W DO214AC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5225
$0.5225
10
$0.44935
$4.4935
100
$0.335825
$33.5825
500
$0.263872
$131.936
1000
$0.203889
$203.889
2000
$0.185906
$371.812
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 150°C |
| Tolerance | ±10% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DO-214AC (SMA) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 6 V |
| Series | - |
| Package / Case | DO-214AC, SMA |
| Power - Max | 1 W |
| Mfr | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 8.2 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance (Max) (Zzt) | 4.5 Ohms |
| Base Product Number | SML4738 |