SMP-R390-1.0-PW
Isabellenhuette USA
제품 번호:
SMP-R390-1.0-PW
제조업체:
Isabellenhuette USA
패키지:
2010
설명:
RESISTOR - AEROSPACE RATED ISA-P
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings -
Resistance 390 mOhms
Series SMP-PW
Power (Watts) 1W