Vishay General Semiconductor - Diodes Division
제품 번호:
SMPC64AN-M3/H
패키지:
TO-277A (SMPC)
배치:
-
설명:
TVS DIODE 64VWM 103VC TO277A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.532
$0.532
10
$0.45315
$4.5315
100
$0.338675
$33.8675
500
$0.266076
$133.038
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 14.6A |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 71.1V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Supplier Device Package | TO-277A (SMPC) |
| Series | TransZorb® |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 103V |
| Package / Case | TO-277, 3-PowerDFN |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 64V |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Mfr | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | SMPC64 |