PUI Audio, Inc.
제품 번호:
SMT-0824-S-2-R
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUZZER MAGNETIC 5V 8.5X8.5MM SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.273
$1.273
10
$1.0583
$10.583
25
$0.97926
$24.4815
50
$0.92169
$46.0845
100
$0.866305
$86.6305
500
$0.745313
$372.6565
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Input Type | Zero-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.169" (4.30mm) |
| Termination | Solder Pads |
| Voltage - Rated | 5 V |
| Current - Supply | 100mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.335" L x 0.335" W (8.50mm x 8.50mm) |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 3 ~ 7V |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Series | SMT |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB @ 5V, 10cm |
| Technology | Electromechanical/Magnetic |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Frequency | 2.4kHz |
| Port Location | Side |
| Package | Tape & Reel (TR) |