PUI Audio, Inc.
제품 번호:
SMT-0826-S-R
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUZZER MAGNETIC 3.6V 8X8MM SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.002
$3.002
10
$2.4814
$24.814
25
$2.28988
$57.247
50
$2.15042
$107.521
100
$2.01647
$201.647
500
$1.739621
$869.8105
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Input Type | Zero-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.126" (3.20mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Solder Pads |
| Voltage - Rated | 3.6 V |
| Current - Supply | 90mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) |
| Voltage Range | 2.5 ~ 4.5V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | SMT |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 90dB @ 3.6V, 10cm |
| Technology | Electromechanical/Magnetic |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 2.63kHz |
| Port Location | Side |
| Package | Tape & Reel (TR) |