PUI Audio, Inc.
제품 번호:
SMT-2240-TW-R
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
BUZZER PIEZO 10V 22.5MM SMD
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Input Type | Peak-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.287" (7.30mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Solder Pads |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Current - Supply | 3mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.886" Dia (22.50mm) |
| Voltage Range | 1 ~ 30V |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Series | SMT |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 90dB @ 10V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 4kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Tape & Reel (TR) |