SMT-R820-1.0-PW
Isabellenhuette USA
제품 번호:
SMT-R820-1.0-PW
제조업체:
Isabellenhuette USA
패키지:
2817
설명:
RESISTOR - AEROSPACE RATED ISA-P
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2817
Ratings -
Resistance 820 mOhms
Series SMT-PW
Power (Watts) 3W