STMicroelectronics
제품 번호:
SMTPA120
제조업체:
패키지:
SMB
배치:
-
설명:
THYRISTOR 120V 150A DO214AA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.083
$1.083
10
$0.96615
$9.6615
100
$0.75316
$75.316
500
$0.622212
$311.106
1000
$0.491216
$491.216
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 50 A |
| Current - Hold (Ih) | 150 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SMB |
| Voltage - Off State | 120V |
| Series | SMP, TRISIL™ |
| Current - Peak Pulse (8/20µs) | 150 A |
| Package / Case | DO-214AA, SMB |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Capacitance | 30pF |
| Number of Elements | 1 |
| Voltage - Breakover | 160V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | SMTPA120 |