Bud Industries
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$58.235
$58.235
10
$48.545
$485.45
25
$45.00644
$1125.161
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 24.0in² (155cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 6.000" L x 4.000" W (152.40mm x 101.60mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 4.2 lbs (1.9 kg) |
| Ratings | IP65, NEMA 1,2,4,4X,12,13, UL-508 |
| Thickness | 14 Gauge |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | SN |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Container Type | Box |
| Features | Interior Panels, Mounting Flange |
| Height | 3.000" (76.20mm) |
| Package | Box |