SAB North America
제품 번호:
SN3-1/2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
STAINLESS STEEL NPT 1/2" CR:6-12
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$85.671
$85.671
25
$62.5955
$1564.8875
50
$59.9545
$2997.725
100
$56.658
$5665.8
250
$53.371
$13342.75
500
$50.0555
$25027.75
1000
$46.113
$46113
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Outside Cable Diameter (Min) | 0.236" (6.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 0.840" (21.3mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Thread Size | 1/2" NPT |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Series | - |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | SAB North America |
| Package | Box |
| Conduit Hub Size | - |