Texas Instruments
제품 번호:
SN65LVDS390PWR
제조업체:
패키지:
16-TSSOP
배치:
-
설명:
IC RECEIVER 0/4 16TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.907
$2.907
10
$2.60775
$26.0775
25
$2.46544
$61.636
100
$2.136645
$213.6645
250
$2.027034
$506.7585
500
$1.818851
$909.4255
1000
$1.533965
$1533.965
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 0/4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Duplex | - |
| Series | 65LVDS |
| Type | Receiver |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Data Rate | 200Mbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | LVDS |
| Base Product Number | 65LVDS390 |