Texas Instruments
제품 번호:
SN74ABT533AN
제조업체:
패키지:
20-PDIP
배치:
-
설명:
IC D-TYPE TRANSP SGL 8:8 20DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.482
$1.482
10
$1.32715
$13.2715
25
$1.25248
$31.312
100
$1.066945
$106.6945
250
$1.001832
$250.458
500
$0.876603
$438.3015
1000
$0.726332
$726.332
2500
$0.676238
$1690.595
5000
$0.651187
$3255.935
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 8:8 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-PDIP |
| Series | 74ABT |
| Package / Case | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Delay Time - Propagation | 4.9ns |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 74ABT533 |
| Current - Output High, Low | 32mA, 64mA |