Texas Instruments
제품 번호:
SN74ABT841ADWR
제조업체:
패키지:
24-SOIC
배치:
-
설명:
IC 10BIT D-TYP LATCH 3ST 24-SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.748
$1.748
10
$1.5732
$15.732
25
$1.48428
$37.107
100
$1.264735
$126.4735
250
$1.187576
$296.894
500
$1.039129
$519.5645
1000
$0.860994
$860.994
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 10:10 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-SOIC |
| Series | 74ABT |
| Package / Case | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Delay Time - Propagation | 4.1ns |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74ABT841 |
| Current - Output High, Low | 32mA, 64mA |