Texas Instruments
제품 번호:
SN74ALS35AD
제조업체:
패키지:
14-SOIC
배치:
-
설명:
IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.7595
$4.7595
10
$4.27215
$42.7215
25
$4.03902
$100.9755
100
$3.500655
$350.0655
250
$3.321124
$830.281
500
$2.980017
$1490.0085
1000
$2.513272
$2513.272
2500
$2.387616
$5969.04
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Open Collector |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Series | 74ALS |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Elements | 6 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 74ALS35 |
| Current - Output High, Low | -, 8mA |