Texas Instruments
제품 번호:
SN74ALS645A-1NSR
제조업체:
패키지:
20-SO
배치:
-
설명:
IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.679
$2.679
10
$2.40635
$24.0635
25
$2.27012
$56.753
100
$1.93401
$193.401
250
$1.815944
$453.986
500
$1.588951
$794.4755
1000
$1.316558
$1316.558
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SO |
| Series | 74ALS |
| Package / Case | 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74ALS645 |
| Current - Output High, Low | 15mA, 24mA |