Texas Instruments
제품 번호:
SN74ALVCH16374DGVR
제조업체:
패키지:
48-TVSOP
배치:
-
설명:
IC FF D-TYPE DUAL 8BIT 48TVSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.5865
$1.5865
10
$1.42215
$14.2215
25
$1.3414
$33.535
100
$1.142755
$114.2755
250
$1.072968
$268.242
500
$0.938847
$469.4235
1000
$0.777898
$777.898
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 150 MHz |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 4.2ns @ 3.3V, 50pF |
| Current - Quiescent (Iq) | 40 µA |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-TVSOP |
| Function | Standard |
| Series | 74ALVCH |
| Type | D-Type |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 3.6V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Input Capacitance | 3 pF |
| Base Product Number | 74ALVCH16374 |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |