Texas Instruments
제품 번호:
SN74HCT373PWT
제조업체:
패키지:
20-TSSOP
배치:
-
설명:
IC D-TYPE TRANSP SGL 8:8 20TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.197
$1.197
10
$1.0678
$10.678
25
$1.01346
$25.3365
100
$0.832485
$83.2485
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 8:8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | 74HCT |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Delay Time - Propagation | 25ns |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74HCT373 |
| Current - Output High, Low | 6mA, 6mA |