Texas Instruments
제품 번호:
SN74LV163ADR
제조업체:
패키지:
16-SOIC
배치:
-
설명:
IC BINARY COUNTER 4-BIT 16SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.418
$0.418
10
$0.33915
$3.3915
25
$0.31008
$7.752
100
$0.230755
$23.0755
250
$0.209152
$52.288
500
$0.17309
$86.545
1000
$0.129827
$129.827
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Bits per Element | 4 |
| Count Rate | 90 MHz |
| Logic Type | Binary Counter |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Direction | Up |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Series | 74LV |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 5.5 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Elements | 1 |
| Timing | Synchronous |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Reset | Synchronous |
| Base Product Number | 74LV163 |