Texas Instruments
제품 번호:
SN74V245-7PAG
제조업체:
패키지:
64-TQFP (10x10)
배치:
-
설명:
IC FIFO SYNC 4KX18 5NS 64TQFP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.2265
$12.2265
10
$11.32685
$113.2685
25
$11.0694
$276.735
40
$11.010262
$440.41048
160
$9.692375
$1550.78
320
$9.21138
$2947.6416
480
$9.119126
$4377.18048
960
$8.816048
$8463.40608
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| FWFT Support | Yes |
| Retransmit Capability | No |
| Current - Supply (Max) | 35mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 64-TQFP (10x10) |
| Bus Directional | Uni-Directional |
| Function | Synchronous |
| Series | 74V |
| Access Time | 5ns |
| Programmable Flags Support | Yes |
| Memory Size | 72K (4K x 18) |
| Package / Case | 64-TQFP |
| Data Rate | 133MHz |
| Expansion Type | Depth, Width |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 74V245 |