Texas Instruments
제품 번호:
SN75454BPE4
제조업체:
패키지:
8-PDIP
배치:
-
설명:
30-V DUAL OUTPUT DRIVER WITH NOR
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 2 |
| Output Type | Open Collector |
| Logic Type | Peripheral Driver |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Series | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | SN75454 |
| Current - Output High, Low | 100µA, 300mA |