Bud Industries
제품 번호:
SNC-3755
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX STEEL GRY 5.910"L X 11.810"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$98.8
$98.8
10
$82.3175
$823.175
25
$76.35644
$1908.911
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 69.8in² (450cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 11.810" L x 5.910" W (299.97mm x 150.11mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 16 lbs (7.3 kg) |
| Ratings | IP65, NEMA 1,2,4,4X, UL508-4X |
| Thickness | 16 Gauge |
| Design | Cover Included |
| Series | SNC |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Container Type | Box |
| Features | Interior Panels, Mounting Flange |
| Height | 15.790" (401.07mm) |
| Package | Bulk |