Lascar Electronics
제품 번호:
SP 400-BLUE
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
VOLTMETER 0-200MVDC LCD PNL MT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$51.8415
$51.8415
10
$43.6905
$436.905
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Display Characters - Height | 0.384" (9.75mm) |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Output Type | Reference |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 34.00mm x 21.30mm |
| Number of Characters Per Row | 3.5 |
| Measuring Type | Voltage |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | SP |
| Type | Voltmeter |
| Display Type | LCD - Black Characters, Green Backlight |
| Measuring Range | ±200mVDC |
| Voltage - Supply | 3 ~ 7.5VDC |
| Mfr | Lascar Electronics |
| Features | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | SP 400 |