Littelfuse Inc.
제품 번호:
SP1007-01ETG
제조업체:
패키지:
SOD-882
배치:
-
설명:
TVS DIODE 6VWM 9.2VC SOD882
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3705
$0.3705
10
$0.27645
$2.7645
100
$0.172425
$17.2425
500
$0.11799
$58.995
1000
$0.090772
$90.772
2000
$0.08169
$163.38
5000
$0.07715
$385.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 5A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 7.8V (Typ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | - |
| Supplier Device Package | SOD-882 |
| Series | SP1007, SPA® |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 9.2V |
| Package / Case | SOD-882 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 6V (Max) |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |