Sanyo Denki SanMotion Products
제품 번호:
SP2862-5260
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
STEP, F2, SQ.86, 1.8, IP65, , BI
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$225.872
$225.872
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -10°C ~ 50°C |
| Diameter - Shaft | 0.551" (14.00mm) |
| Rotor Inertia | 72.15gcm² |
| Termination Style | Wire Leads |
| Steps per Revolution | 200 |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
| Current Rating (Amps) | 6 A |
| Voltage - Rated | 100VAC |
| Coil Resistance | 0.41 Ohms |
| Size / Dimension | Square - 3.386" x 3.386" (86.00mm x 86.00mm) |
| Product Status | Active |
| Mounting Hole Spacing | 2.740" (69.60mm) |
| Length - Shaft and Bearing | 1.181" (30.00mm) |
| Weight | - |
| Series | SP |
| Accuracy | - |
| Type | Hybrid |
| Torque - Holding (oz-in / mNm) | 906.3 / 6400 |
| Mfr | Sanyo Denki SanMotion Products |
| Features | - |
| Step Angle | 1.8° |
| Coil Type | Bipolar |
| Package | Box |
| Base Product Number | SP2862 |