MaxLinear, Inc.
제품 번호:
SP3220EBCY-L
제조업체:
패키지:
16-TSSOP
배치:
-
설명:
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 16TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.0165
$1.0165
10
$0.912
$9.12
25
$0.86602
$21.6505
100
$0.711265
$71.1265
250
$0.664886
$166.2215
500
$0.587556
$293.778
1000
$0.463866
$463.866
2500
$0.432944
$1082.36
5000
$0.411293
$2056.465
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Receiver Hysteresis | 300 mV |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Data Rate | 250kbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | MaxLinear, Inc. |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | SP3220 |