Panduit Corp
제품 번호:
SPF1-4/0-Q
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLAMP SERV POST FASTENER
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Color | Bronze |
| Panel Hole Size | 0.625" (15.88mm) |
| Material | Bronze |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Obsolete |
| Type Attributes | Female Thread, Single Conductor |
| Series | StructuredGround™, SPF1 |
| Screw Size | - |
| Type | Clamp, Service Post |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 3.010" (76.45mm) |
| Package | Bulk |
| Width | - |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.375" ~ 0.528" (9.52mm ~ 13.41mm) |
| Base Product Number | SPF1 |