Samsung Semiconductor, Inc.
제품 번호:
SPHWHAHDNH25YZQ3D4
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED COB D GEN4 COOL WHT SQ 5700K
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.2555
$8.2555
10
$5.98595
$59.8595
100
$4.945985
$494.5985
500
$4.331639
$2165.8195
1000
$4.095364
$4095.364
2000
$4.000858
$8001.716
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | 14.50mm Dia |
| Configuration | Square |
| Viewing Angle | 115° |
| Color | White, Cool |
| Current - Test | 900mA |
| Current - Max | 2.3A |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 |
| Size / Dimension | 19.00mm L x 19.00mm W |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 175 lm/W |
| Product Status | Active |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 5277lm (Typ) |
| Series | COB D Gen4 |
| Temperature - Test | 85°C |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Mfr | Samsung Semiconductor, Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 33.6V |
| Features | - |
| Height | 1.70mm |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SPHWHAHDNH25 |
| CCT (K) | 5700K 3-Step MacAdam Ellipse |