TDK Corporation
제품 번호:
SPM12565CT-R22M
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, WO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
500
$1.30492
$652.46
1000
$1.18978
$1189.78
2500
$1.1514
$2878.5
5000
$1.11302
$5565.1
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 87.8A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.256" (6.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 29.1 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.512" L x 0.492" W (13.00mm x 12.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 1.8mOhm Max |
| Ratings | - |
| Series | SPM-CT |
| Inductance | 220 nH |
| Type | Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Metal |