Essentra Components
제품 번호:
SPNW-20
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLAMP P-TYPE FASTENER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.577
$1.577
10
$1.3737
$13.737
25
$1.3148
$32.87
50
$1.28554
$64.277
100
$1.22721
$122.721
250
$1.110284
$277.571
500
$1.022637
$511.3185
1000
$0.876546
$876.546
2500
$0.818112
$2045.28
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Black, Silver |
| Panel Hole Size | 0.409" (10.39mm) |
| Material | Steel |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Cushioned |
| Series | Richco |
| Screw Size | 3/8" (M10) |
| Type | Clamp, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | Neoprene Protective Coating |
| Bundle Center to Mounting Center | 1.210" (30.73mm) |
| Height | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.750" (19.05mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | 0.031" (0.80mm) |
| Opening Size | 1.250" (31.75mm) |
| Base Product Number | SPNW |