STMicroelectronics
제품 번호:
SPZB32W1C2.1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL SMD
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Transmitting | 32mA |
| Serial Interfaces | I²C, JTAG, SPI, UART |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| RF Family/Standard | 802.15.4 |
| Power - Output | 3dBm |
| Antenna Type | Antenna Not Included, U.FL |
| Series | - |
| Sensitivity | -95dBm |
| Memory Size | 128kB Flash, 8kB RAM |
| Package / Case | Module |
| Data Rate | - |
| Current - Receiving | 28mA |
| Voltage - Supply | 2.1V ~ 3.6V |
| Modulation | - |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Frequency | 2.4GHz |
| Utilized IC / Part | STM32W |
| Package | Bulk |
| Protocol | Zigbee® |
| Base Product Number | SPZB32 |