Vishay Siliconix
제품 번호:
SQ4917CEY-T1_GE3
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
AUTOMOTIVE DUAL P-CHANNEL 60 V (
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.197
$1.197
10
$0.9766
$9.766
100
$0.75962
$75.962
500
$0.643891
$321.9455
1000
$0.524514
$524.514
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| FET Feature | - |
| Configuration | 2 P-Channel (Dual) |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 1910pF @ 30V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 65nC @ 10V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 48mOhm @ 4.3A, 10V |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 2.5V @ 250µA |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 60V |
| Series | Automotive, AEC-Q101, TrenchFET® |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Technology | MOSFET (Metal Oxide) |
| Power - Max | 5W (Tc) |
| Mfr | Vishay Siliconix |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C | 8A (Tc) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | SQ4917 |