/ Oscillators / SQG32L2A161N-312.500M
minImg
SQG32L2A161N-312.500M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SQG32L2A161N-312.500M
설명:
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
재고 : 100
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.045" (1.15mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 35mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series SQG32L
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 312.5 MHz