/ Oscillators / SQG32L3D071N-312.500M
minImg
SQG32L3D071N-312.500M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SQG32L3D071N-312.500M
설명:
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
재고 : 100
사용자 가이드
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.045" (1.15mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Function Enable/Disable
Series SQG32L
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 312.5 MHz