/ Oscillators / SQG32P3A381N-400.000M
minImg
SQG32P3A381N-400.000M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SQG32P3A381N-400.000M
설명:
XTAL OSC XO 400.0000MHZ LVPECL
재고 : 100
사용자 가이드
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.045" (1.15mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 65mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Function Enable/Disable
Series SQG32P
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 400 MHz