TE Connectivity Measurement Specialties
제품 번호:
SR1M-125
패키지:
-
배치:
-
설명:
STRING POT, 125 INCH RANGE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$933.4985
$933.4985
10
$902.38125
$9023.8125
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Termination Style | Cable |
| Actuator Type | String Potentiometer |
| For Measuring | Linear Position |
| Resistance Tolerance | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Rotation Angle - Electrical, Mechanical | - |
| Series | SR1M |
| Package / Case | Box with Connector |
| Technology | - |
| Output Signal | - |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Linearity | ±0.5% |
| Output | 4mA ~ 20mA |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Package | Box |
| Linear Range | 0 ~ 3175.00mm (0 ~ 125.00") |