KYOCERA AVX
제품 번호:
SR215E334MARTR2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 0.33UF 50V Z5U RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.38
$0.38
10
$0.266
$2.66
50
$0.18601
$9.3005
100
$0.15941
$15.941
500
$0.119586
$59.793
1000
$0.100976
$100.976
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 10°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.300" (7.62mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Voltage - Rated | 50V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Temperature Coefficient | Z5U |
| Size / Dimension | 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | SkyCap® SR |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 0.33 µF |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |