Tripp Lite
제품 번호:
SR4POST13
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
13U 4-POST OPEN FRAME CABINET
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$346.313
$346.313
5
$338.5002
$1692.501
10
$333.29325
$3332.9325
25
$325.4814
$8137.035
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Units | 13U |
| Color | Black |
| Mounting Rails | Two Pair |
| Material | Metal, Steel |
| Product Status | Active |
| Weight | 39 lbs (17.7 kg) |
| Door | Steel |
| Series | SmartRack™ |
| Type | Open Rack |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Dimensions - Overall | 39.000" L x 20.200" W x 28.000" H (990.60mm x 513.08mm x 711.20mm) |
| Mfr | Tripp Lite |
| Ventilation | - |
| Style | Open Rack, Double Frame |
| Features | Adjustable, Cable Entry Systems |
| Package | Bulk |
| Dimensions - Panel | 39.300" L x 22.750" H (998.22mm x 577.85mm) |