Seiko Instruments
제품 번호:
SR527SW
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BATTERY SLVR OX 1.55V COIN 5.8MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.539
$1.539
10
$1.28345
$12.8345
50
$1.11758
$55.879
100
$1.05621
$105.621
300
$0.982518
$294.7554
500
$0.927257
$463.6285
1000
$0.871996
$871.996
2500
$0.816724
$2041.81
5000
$0.773737
$3868.685
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Termination Style | Requires Holder |
| Discharge Rate | 40µA |
| Battery Cell Size | Coin, 5.8mm |
| Voltage - Rated | 1.55 V |
| Size / Dimension | 0.23" Dia x 0.11" H (5.8mm x 2.8mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.29 g |
| Series | SR527 |
| Capacity | 22mAh |
| Shelf Life Start | - |
| Battery Chemistry | Silver Oxide |
| Shipping Info | - |
| Mfr | Seiko Instruments |
| Shelf Life | - |
| Package | Tray |