KYOCERA AVX
제품 번호:
SR655C106KARTR1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 10UF 50V X7R RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.275
$4.275
10
$3.44945
$34.4945
50
$2.96647
$148.3235
100
$2.690495
$269.0495
500
$2.000662
$1000.331
1000
$1.862674
$1862.674
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.400" (10.16mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Voltage - Rated | 50V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | SkyCap® SR |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 10 µF |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |