Bourns Inc.
제품 번호:
SRF1306-600Y
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 60UH 2A 2LN 600 OHM SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.7765
$1.7765
10
$1.6378
$16.378
25
$1.50176
$37.544
50
$1.28326
$64.163
100
$1.146745
$114.6745
250
$0.982908
$245.727
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 65mOhm |
| Impedance @ Frequency | 600 Ohms @ 5 MHz |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm) |
| Height (Max) | 0.238" (6.05mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | SRF1306 |
| Voltage Rating - DC | 50V |
| Package / Case | 8-SMD, Gull Wing |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 2A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Features | - |
| Filter Type | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | SRF1306 |
| Inductance @ Frequency | 60 µH @ 100 kHz |