LEMO
제품 번호:
SRN.M13.GLL.6GZ
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT FMALE 13P SOLDER CUP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$30.799
$30.799
10
$26.9686
$269.686
25
$25.80352
$645.088
50
$24.97094
$1248.547
100
$24.138645
$2413.8645
250
$22.80684
$5701.71
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Cable Opening | 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) |
| Backshell Material, Plating | Sulfone |
| Insert Material | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Ingress Protection | IP50 - Dust Protected |
| Voltage Rating | - |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 4A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | - |
| Shell Size - Insert | M13 |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Contact Material | - |
| Mfr | LEMO |
| Features | Backshell |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Plastic |
| Operating Temperature | -50°C ~ 170°C |
| Applications | Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement |
| Number of Positions | 13 |
| Color | Gray |
| Termination | Solder Cup |
| Shielding | Unshielded |
| Orientation | N (Normal) |
| Fastening Type | Push-Pull |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | SP |
| Shell Material | Sulfone |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SRN.M1 |